İŞYERİMİZ İÇERİSİNDE,

HUKUKİ, TEKNİK, TİCARİ-İŞ VE

FİZİKSEL MEKAN GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI AMACIYLA,

7 GÜN 24 SAAT KAMERA SİSTEMLERİ İLE

İZLEME YAPILMAKTA VE KAYIT ALTINA

UYARI: YUKARIDAKİ KAMERA LOGOSUNU GÖRDÜĞÜNÜZ YERLERDE GÖRÜNTÜ KAYDI YAPILMAKTADIR.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN

AYDINLATMA METNİNE BAKINIZ

 

Gültaş Hafriyat Hizmet Binası içerisinde Yer Alan

Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni

 

            Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Gültaş Hafriyat tarafından hazırlanmıştır.

            Hizmet binamız içerisindeki giriş kapıları, bina dışı ve çevresi, ofisler yemekhane, ziyaretçi bekleme salonu, otopark, güvenlik kulübesi ve kat koridorları hizmetalanında bulunan toplam 21 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla elde edilen kişisel veriler, Şirket ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temin edilmesi ve Şirket’e ait lokasyonların güvenliğinin sağlanması amaçları dahilinde işlenmektedir.

            Söz konusu kişisel veri, Kanunun 5. maddesinde yer alan “veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması” ve “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebeplerine dayanarak otomatik yolla işlenmektedir. Söz konusu kişisel veriler hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir.

            Kanunun, ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre

 

Yazılı olarak;

a) Şahsen Kimlik Teyidli Başvuru,

b) İadeli Taahhütlü Posta İle Kimlik Teyidli Başvuru,

c) Noter Kanalıyla Başvuru ile

Gültaş Hafriyat’ın Sarımeşe Mahallesi Suadiye Caddesi 101 Sokak No:34/2 Kartepe KOCAELİ adresine

 

Elektronik Ortamdan ise

a) Kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi

b) Güvenli elektronik imza veya mobil imza,

c) İlgili kişi tarafından veri sorumlusuna daha önce bildirilen ve veri sorumlusunun sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle Gültaş Hafriyat’a ait Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine

 

GÜLTAŞ HAFRİYAT

Başvuru formu için www.gultashafriyat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sarımeşe Mah. Suadiye Cad. 101 Sok. No: 34/2 Kartepe/KOCAELİ +90 262 311 51 90 info @gultashafriyat.com.tr

Her türlü hafriyat işlerinizde Gültaş Hafriyat hizmetinizde.

Hafriyat işleriniz için ofisimize gelerek, iletişim sayfamızdan mail atarak ya da numaralarımızdan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Abone Ol

e-posta listemize katılın

Belgelerimiz