Hakkımızda

Gültaş Hafriyat

Hakkımızda

13 Ağustos 1991 yılında Reşit Gül ve ortakları tarafından kurulan, 1 Temmuz 2002 yılından sonra Ömer Gül ve Yücel Gül Kardeşlerin yönetiminde, tecrübeli ve profesyonel kadroları ile daha çok Kocaeli ve civarında çalışmalarını sürdüren GÜLTAŞ HAFRİYAT işlerini zamanında bitirmesi, profesyonel kadrolarla çalışması ve iş ahlakı yönünden Kocaeli’nde aranan firmalar arasında yerini almıştır.

Üstlendiği hafriyat çalışmalarının yanında; çevre düzenleme, taş duvar, anahtar teslim konut inşaatında deneyim ve birikimlerini, ihtiyaç sahiplerine, çözüm ortağı olarak sunmuştur.

Gültaş Hafriyat bundan sonraki çalışmalarında yine kendi uzmanlık alanındaki işlere devam etmekle, bulunduğu sektörde bilgi birikimi ve tecrübe aktarımından dolayı her zaman üstünlükleri tartışılmayacak firmalardan olacaktır.

 

Vizyonumuz 

Gültaş Hafriyat; daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek hizmet kalitesini yükseltmeyi ve geliştirmeyi; yüksek müşteri memnuniyetini kalıcı dostluklara dönüştürerek, güvenilir, samimi ve profesyonel hizmetler sunmayı; bu birikimini sektörün gelişimi için kullanarak, bu alanda Türkiye’nin öncü ve lider şirketi olmayı vizyon edinmiştir.

  

Misyonumuz 

Kurumsal ve iş alanındaki deneyimlerini sektöre aktarmayı amaçlayan Gültaş Hafriyat, gelişmiş teknolojileri kullanarak kaliteyi ön plana çıkaran hizmetler vermeye ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetinin sağlanmasına odaklanmıştır. Gültaş Hafriyat; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğu ile müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümü sunarak, edindiği tecrübelerle sürekli ileri gitmeyi ve sektörde lider bir firma olmayı kendisine hedef seçmiştir.

 

 

Sarımeşe Mah. Suadiye Cad. 101 Sok. No: 34/2 Kartepe/KOCAELİ +90 262 311 51 90 info @gultashafriyat.com.tr

Her türlü hafriyat işlerinizde Gültaş Hafriyat hizmetinizde.

Hafriyat işleriniz için ofisimize gelerek, iletişim sayfamızdan mail atarak ya da numaralarımızdan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Abone Ol

e-posta listemize katılın

Belgelerimiz